Najít vaše prodejní místo Centrum služeb

Bezpečné a pohodlné cestování

Autosedačky Inglesina

Užijte si první cesty svého dítěte v maximálním bezpečí a s nejlepším možným komfortem díky bezpečné a pohodlné autosedačce Inglesina. Zjistěte referenční standard, porovnejte modely a vyberte ten, který nejlépe vyhovuje potřebám vašeho dítěte i vašim. Máte již autosedačku Inglesina? Objevte Ally Pad, zařízení proti opuštění, které detekuje přítomnost vašeho dítěte v autě.

System Darwin 360° i-Size

Nový systém do auta s jednou otočnou základnou pro dvě autosedačky.

OD NAROZENÍ

Pohodlí a ochrana na nejvyšší úrovni od prvních dnů života.

Darwin Infant

Autosedačka oceněná pro pohodlí a bezpečnost | Je schválena podle nové normy ECE R129/03 a poslouží dítěti od narození až do výšky 75 cm.

Zjisti víc

Darwin Infant Recline

Polohovatelná autosedačka pro bezpečné a pohodlné cestování | Polohovatelná autosedačka schválená podle předpisů ECE R129/03 pro děti od 40 do 75 cm výšky (od narození do cca 12 měsíců).

Zjisti víc
DO 4 LET VĚKU​

Pro bezpečný růst vašeho dítěte

Copernico

Umístění dítěte v autosedačce ještě nikdy nebylo jednodušší! | Sedačka Copernico je schválena podle evropské normy ECE R129/03 a je vhodná pro děti od 40 cm (od narození) do 145 cm výšky dítěte (cca 12 let).

Zjisti víc
DO 12 LET VĚKU

Bezpečný a pohodlný společník na cesty pro vaše dítě do 12 let.

Cartesio i-Size

Autosedačka i-Size, která se přizpůsobuje růstu dítěte od 3 do 12 let. | Autosedačka i-Size s konektory Isofix, schválená podle předpisů ECE R129/03 i-Size, pro děti od 100 do 150 cm výšky (přibližně od 3 do 12 let).

Zjisti víc

Caboto i-Size

Rostoucí autosedačka i-Size | Caboto i-Size je autosedačka schválená podle nového standardu ECE R129 i-Size navržená tak, aby doprovázela a chránila vaše dítě od 76 do 150 cm.

Zjisti víc

Sdílej