Najít vaše prodejní místo Centrum služeb

Při pohybu v pohodě

Sportovní kočárky

Bezpečnost, pohodlí a lehkost budou vašimi spojenci během té nejvíce vzrušující cesty vašeho života: jak vaše dítě poroste den za dnem.

QUID²

Připraveni nastoupit

Quid² je ultra kompaktní a extra lehký kočárek, ideální pro vaše cesty po celém světě. Dokonce i letadlem. A přitom je úrčený pro dětí až do 22 kg.

Zjisti víc

Maior

Skvělý výkon

Sportovní kočárek Maior je kompaktní, lehký, přitom prostorný a robustní. Při procházkách nabízí pohodlné svezení dětem až do 4 let.

Zjisti víc

Sketch

Kompaktní a lehký

Lehký a kompaktní kočárek vhodný od narození do 17 kg. Mimořádně praktický pro každého rodiče, rozkládá se s kládá jednou rukou a hýčká vaše dítě na všech výletech.

Zjisti víc

Aptica

Pohodlný v každém ročním období

Nový sporťák Aptica byl navržen tak, aby zajistil naprostou pohodu vašeho dítěte po celý rok, a to díky síťované opěrce zad kryté odnímatelným potahem Comfort Cover.

Zjisti víc

Trilogy

Pohodlí ve všech polohách

Opěradlo lze díky centrálnímu ovládání sklopit do 3 poloh, sedadlo se dostane do vodorovné polohy, aby bylo zajištěno správné držení těla a pohodlí.

Zjisti víc

Aptica XT

Protisměru

Obousměrná sportovní sedačka umožňuje používat kočárek ve dvou různých směrech. Směrem k rodiči pro prvních několik měsíců, kdy dítě potřebuje uklidnění

Zjisti víc

Twin Sketch

Pro dvojčata nebo sourozence blízké věkem

Snadno se přenáší díky nízké hmotnosti, rozkládá a skládá se jednou rukou a složený stojí sám rukojetí nahoru. Ta tak zůstává čistá a dobře dostupná pro další manipulaci.

Zjisti víc

Electa

Ideální do města

Sportovní kočárek je ideální pro život ve městě. Je mimořádně obratný, snadno se rozkládá a skládá a díky své lehkosti a kompaktnosti ho lze snadno přenášet po schodech nahoru i dolů a do i z veřejné dopravy, přičemž dítě držíte v náručí.

 

Zjisti víc

Now

Složí se sám

Sama se složí a zůstane ve vzpřímené poloze bez ohledu na podmínky (se sklopeným opěradlem, plně otevřenou kapotou, neseřízenými koly atd.).

Zjisti víc

Sdílej