Najít vaše prodejní místo Centrum služeb

Immersive Experience

Prozkoumejte svět Inglesiny v 3D

Virtuální cesta při výběru dokonalého produktu pro vaše dítě

Prozkoumání našich kočárků, autosedaček a odrážedel nebylo nikdy jednodušší: 3D a rozšířená realita vám umožní objevit barvy, vlastnosti a rozměry našich výrobků v jejich nejlepší podobě a umožní vám prozkoumat každý detail jako nikdy předtím.

VYBRAT
BARVU

Přejděte na stránku produktu, který vás zajímá, vyberte si barvu v konfigurátoru a aktivujte 3D zobrazení kliknutím na ikonu . Bude ještě snazší objevit řešení Inglesina, které nejlépe vyhovuje vašemu stylu.

ZOBRAZI VŠECHNY podrobnosti

Aktivací funkce 3D můžete produkt otáčet ze všech úhlů a lépe tak pochopit všechny detaily a speciální vlastnosti, které činí naše produkty jedinečnými. Váš zážitek s řadou Inglesina začíná ještě dříve, než se výrobku dotknete.

hodnotí
rozměry

Ve 3D zobrazení si můžete produkt prohlédnout, jako by byl živý. Kliknutím na ikonu rozšířené reality můžete lépe pochopit rozměry výrobku a porovnat je se svým prostorem. Proporce vám budou okamžitě jasnější.

pozorujte ji
VE SVÉM PROSTORU

Díky rozšířené realitě jsou výrobky Inglesina již ve vaší domácnosti. Aktivací kamery si můžete prohlédnout výrobek přímo ve svém obývacím pokoji, na zahradě nebo v prostorách kolem vás a zjistit, jak vyhovuje vašim potřebám.

VÝBĚR KATEGORIE A NAVIGACE V ROZŠÍŘENÉ REALITĚ

Sdílej