Najít vaše prodejní místo Centrum služeb
SYSTEM DARWIN 360° i-Size

Nový systém do auta s jednou otočnou základnou pro dvě autosedačky.

Jedno řešení od narození do 4 let věku

Pro svůj modulární systém si vyberte autosedačku Darwin (Darwin Infant nebo Darwin infant Recline) a zkombinujte ji se základnou Darwin 360° i-Size. Systém Darwin můžete doplnit následnou autosedačkou Darwin Next Stage, která bude vaše dítě chránit až do 4 let (105 cm) a bude používat stejnou základnu.

Základna Darwin 360° i-Size

Otočná základna, která růste s dítětem od narození až do 4 let.

Otočný mechanismus umožňuje snadné otočení autosedačky směrem ke dveřím, což usnadňuje umístění a vyjmutí dítěte z autosedačky

Zajišťuje pevné spojení s autosedačkou. Výrazně snižuje riziko nesprávné instalace autosedačky do automobilu (díky indikátorům správného ukotvení).

Používá se s autosedačkami Darwin

Základna do auta Darwin 360° i-Size se používá v kombinaci s autosedačkami Darwin Infant o Darwin Infant Recline a s autosedačkou Darwin Next Stage i-Size.

Autosedačky Darwin Infant

Základnu Darwin 360° i-Size lze použít v kombinaci s autosedačkami Darwin Infant o Darwin Infant Recline, které jsou součástí systému Inglesina Quattro Aptica, Aptica XT a Electa.

Jsou schváleny podle normy ECE R129/03 a lze je používat pouze proti směru jízdy od 40 do 75 cm (přibližně od narození do 9-12 měsíců).

Darwin Next Stage i-Size ECE R129/03

Stejnou základnu i-Size lze později použít s následnou autosedačkou Darwin Next Stage, která bude vaše dítě chránit až do přibližně 4 let (105 cm).

Autosedačku lze používat po směru jízdy od 15 měsíců věku dítěte, přibližně od výšky 76 – 105 cm. Proti směru jízdy od 40 do 105 cm a minimálně do 15 měsíců věku dítěte, konkrétně do výšky 75 cm.

Sdílej