Najít vaše prodejní místo Centrum služeb
WELCOME PAD®
Mimořádné uvítání

Matrace jedinečná, jako vaše miminko

Welcome Pad® je speciální ergonomická podložka navržená ve spolupráci s týmem pediatrů a neonatologů tak, aby co nejlépe přivítala miminko a doprovázela ho během prvních delikátních měsíců života.

Hýčkané a chráněné

Tvar podložky Welcome Pad® je navržen tak, aby dítěti poskytla zavinutí a ochranu, kterou potřebuje, zejména v prvních 7-9 týdnech života, kdy je vhodné co nejvíce napodobit podmínky zažívané v bříšku maminky.

Vždy v nejsprávnější poloze

Welcome Pad® zvednutím kolínek miminka stabilizuje jeho pozici, usnadňuje pohodlné udržení polohy vleže a vyrovnání páteře, čímž podporuje správné dýchání dítěte.

Přizpůsobuje se růstu

Nastavitelný anatomický válec jemně podpírá přirozenou flexi nohou novorozence a podporuje muskuloskeletální relaxaci.

Prevence plagiocefalie

Speciální tvar místa, kde novorozenec spočívá hlavičkou, zmírňuje riziko plagiocefalie, lépe známé jako syndrom ploché hlavy, a podporuje přirozené utěsnění zadní fontanely.

Smyslová stimulace

Speciální klenuté prošívání umístěné ve spodní části podložky Welcome Pad dává dítěti základní zkušenosti k získání poznání sebe sama a svého těla.

Tepelná pohoda

Welcome Pad® omezuje teploty a pocení dítěte díky vysoce prodyšnému, hypoalergennímu a antibakteriálnímu potahu z bambusových vláken a také díky 3D síťovině spojené s pěnovou výplní. Spodní část 3D síťoviny a 40 ventilačních otvorů v matraci podporuje cirkulaci vzduchu a zabraňují nežádoucí kondenzaci vlhkosti.

Sdílej