KOLEKCE 2016

Hluboké kočárky Hluboké kočárky
Systémy Systémy
Sportovní kočárky Sportovní kočárky
Pro dvojčata Pro dvojčata
M-Home M-Home
Autosedačky Autosedačky
Další výrobky Další výrobky
Příslušenství Příslušenství

Kočárky Inglesina

Hungarian SlovenčinaDeutsch (DE-CH-AT)Čeština
Inglesina » Kolekce » Kolekce 2015 » Autosedačky » Marco Polo

Marco Polo

Maximální pohodlí a poslední technologie ochrany? Můžete zvolit Marco Polo, autosedačku, která bude vaše dítě chránit od narození až do dosažení 18 kg.

Marco Polo je moderní autosedačka, chránící dítě od narození až do 18 kg (cca 4 roky). Tato sedačka může být posazena proti směru jízdy (první měsíce) i po směru. Je tou nejlepší volbou pro pohodlí a bezpečí dítěte. Marco Polo je schválena podle Evropské normy ECE R44/04 a zajišťuje vašemu dítěti všechen komfort a ochranu, kterou potřebuje hned od svých prvních dnů a ještě dlouho poté. Jeho speciální ovinovací design umožňuje dítěti jízdu v autě plnou bezpečí a nejvyššího pohodlí.

Detaily

Schváleno podle ECE44/04 pro děti od 0 do 18 kg.Velká část kolizí v dopravě se odehraje nárazem do boku vozidla. Proto je velmi důležité, že je vybavena systémem boční ochrany hlavičky.Marco Polo snadno nastavíte do polohy, kterou právě pro své dítě potřebujete. Ať je to sezení či odpočinek na dlouhé cestě.Marco Polo je na bocích vybaveno uchyty vnitřních pásu, které usnadňují vkládání či vyjímání dítěte z a do sedačky.Bohatě polstrovaná zmenšovací vložka pro děti do 3 měsíců

Volitelná výbava

Froté letní vložka do autosedačky Marco Polo zvyšuje komfort za horkých dní, usnadňuje praní a tak zvyšuje hygienu a prodlužuje životnost potahu sedačky.

Technické údaje

Materiál: polypropylen

Materiál potahu: polyesterový sendvič 10 mm a TNT

Pásy: 5 bodové

Upevnění s pásy auta: 3 bodové

Pozice v autě: proti směru jízdy (do 13 kg), po směru jízdy (9-18 kg)

Rozměry: 44 x 62 x 58 cm (šířka x výška x hloubka)

Celková hmotnost: 8.8 kg

Certifikace: ECE R44/04

Video

Inglesina

Narozením nového dítěte přichází na svět také nová maminka a od této chvíle se posláním Inglesiny stává starost o ni a její děťátko vytvářením světa plného lásky, světa, ve kterém je vše ,,vyrobeno srdcem“. Snoubí se v něm pohodlí a účelnost, stejně tak jako kvalita a styl s těmi nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy - to všechno dělá z Inglesiny celosvětově proslulou značku pro nejmenší.