Kočárky Inglesina

Hungarian SlovenčinaDeutsch (DE-CH-AT)Čeština
Inglesina » Servis

Servis

Přestože jsou všechny výrobky Inglesina vyráběny z provotřídních materiálu moderními technologiemi a s maximální možnou pečlivostí, může se stát, že budete potřebovat servisní podporu poskytovanou naši firmou. Záruční opravy kočárků Inglesina jsou prováděny výhradně prostřednictvím prodejny, kde byl kočárek zakoupen. Ta vyplní reklamační protokol a kočárek řádně zabalí, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě, a odešle k nám do servisu.

Mimozáruční opravy a prodej náhradních dílů zajišťují:

  • Praha: Dětský ráj, Levobřežní 8
  • Brno: Ing. Fiedler, Trnkova 144, 62800 Brno, tel: 544 217 100, 548 212 335

Do opravy, ať už záruční či pozáruční, dávejte vždy kočárek očištěný, bez bláta a beze zbytků jídla. Znečištění kočárku může být na jednotlivých prodejnách důvodem pro zamítnutí reklamace z hygienických důvodů.

Často kladené dotazy

FAQ

Připravili jsme pro Vás užitečnou databázi často kladených dotazů. V dnešní době je rychlá dostupnost jasných a pochopitelných informací klíčovou ingrediencí spokojeného, bezpečného a v neposlední řadě i šetrného používání každého výrobku. Pamatujeme na to, jaké je to, když si přineseme domů nově zakoupenou věc - desítky otázek a pátrání po nejbližší pomoci. Využijte našeho FAQ, pokládejte dotazy a nechte si poradit. Spokojenost s výrobkem je nepochybně doprovázena informovaností a chtěním být informován.

YouTube

 

YouTube videa

Připravili jsme pro Vás české překlady instruktážních videí Inglesiny na serveru YouTube. 

Inglesina

Narozením nového dítěte přichází na svět také nová maminka a od této chvíle se posláním Inglesiny stává starost o ni a její děťátko vytvářením světa plného lásky, světa, ve kterém je vše ,,vyrobeno srdcem“. Snoubí se v něm pohodlí a účelnost, stejně tak jako kvalita a styl s těmi nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy - to všechno dělá z Inglesiny celosvětově proslulou značku pro nejmenší.