Kočárky Inglesina

Hungarian SlovenčinaDeutsch (DE-CH-AT)Čeština
Inglesina » Inglesina » Novinky » Výstava VESELÁ PLANÉTA 2015 v Košicích

Výstava VESELÁ PLANÉTA 2015 v Košicích

Srdečně Vás zveme na výstavu Veselá Planéta konanou 21-22. března v Košicích. Budete zde mít možnost osobně si prohlédnout a vyzkoušet nejnovější kočárky a autosedačky Inglesina!

Horkou novinkou letošního jara je Inglesina Quad se zadními nafukovacími koly. Tento moderní kočárek do města i do terénu nabízí dítěti více pohodlí na nerovných cestách. Skvěle se skládá jednou rukou a je velmi kompaktní ve složeném stavu. Proto doma nezabírá mnoho místa a vejde se i do malého auta.

Naši odborníci Vám všechno rádi předvedou a poradí, který kočárek je pro Vás a Vaše dítě nejvhodnější. Ukáží Vám také jak je správně používat a na co při cestách s dítětem nezapomenout. Organizační informace naleznete na stránkách výstavy. Těhotné maminky mají vstup zdarma!

Těšíme se na Vaši návštěvu 21-22. března na výstavě VESELÁ PLANÉTA v Košicích!

Veselá Planéta

  • Novinky

  • Naše hodnoty

  • Historie

  • Inspirace Inglesiny

  • Proč "Inglesina"?

Inglesina

Narozením nového dítěte přichází na svět také nová maminka a od této chvíle se posláním Inglesiny stává starost o ni a její děťátko vytvářením světa plného lásky, světa, ve kterém je vše ,,vyrobeno srdcem“. Snoubí se v něm pohodlí a účelnost, stejně tak jako kvalita a styl s těmi nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy - to všechno dělá z Inglesiny celosvětově proslulou značku pro nejmenší.