Kočárky Inglesina

Hungarian SlovenčinaDeutsch (DE-CH-AT)Čeština
Inglesina » Inglesina » Novinky » Pozvánka na veletrh For Babies v Praze-Letňanech

Pozvánka na veletrh For Babies v Praze-Letňanech

Srdečně Vás zveme k návštěvě expozice Inglesiny na veletrhu For Babies v Praze Letňanech, kterou naleznete v hale 2 sektor B.

F BABIES CERVENESpolečně s Inglesinou jsme pro vás připravili celou řadu novinek. Nová jídelní židlička Inglesina Gusto zaujme čistým designem a mnoha funkcemi. Dětská autosedačka Galileo je určena pro děti od 15 do 36 kg. Má vysokou schopnost ochrany při čelním i bočním nárazu, upevníte ji jak ISOFIXem tak i běžnými pásy z vozidla. Nejvíce pozornosti zřejmě zaujme středoevropská premiera zcela nového kočárku Inglesina Quad, který je vybaven podvozkem s velkými koly a superkompaktním způsobem skládání jen jednou rukou. Nebude chybět nová kolekce Inglesiny pro rok 2014 ani oblíbené kočárky z kolekce 2013. Největší přehlídka kočárků a dalších výrobků Inglesina bude doplněna jejich předváděním našimi odborníky. Využijte tuto příležitost a sami si vyzkoušejte proč je Inglesina tak oblíbená u maminek v desítkách zemích po celem světě

Podrobnosti o veletrhu naleznete na oficiálních stránkách veletrhu For Babies.

  • Novinky

  • Naše hodnoty

  • Historie

  • Inspirace Inglesiny

  • Proč "Inglesina"?

Inglesina

Narozením nového dítěte přichází na svět také nová maminka a od této chvíle se posláním Inglesiny stává starost o ni a její děťátko vytvářením světa plného lásky, světa, ve kterém je vše ,,vyrobeno srdcem“. Snoubí se v něm pohodlí a účelnost, stejně tak jako kvalita a styl s těmi nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy - to všechno dělá z Inglesiny celosvětově proslulou značku pro nejmenší.