Kočárky Inglesina

Hungarian SlovenčinaDeutsch (DE-CH-AT)Čeština
Inglesina » Inglesina » Novinky » Jarní výstavy pokračují, Pro dítě, Brno.

Jarní výstavy pokračují, Pro dítě, Brno.

Děkujeme všem, kdo nás navštívili na veletrhu Dieťa a rodina v Bratislavě. Pro koho byla Bratislava příliš daleko, může být brněnský veletrh dobrá volba. Návštěva v termínu začátek března 5.-8.3. těsně před prvním jarním dnem slibuje opravdu tu nejširší nabídku na celkové ploše 150m2 na stánku č.085 v pavilonu V.

A protože se blíží teplejší jarní dny, bude nabídka sportovních kočárků rozšířena na maximum. Více než deset barevných variant kočárku Trip, sporťák Quad s nafukovacími koly ve sportovním provedení, navíc s novinkou Inglesiny Foot boardem pro druhé dítě. Maximálně praktický je i sporťák Trilogy, který složíte jen jednou rukou stejně jako legendární Zippy. Ani čím dál tím víc populární systémy 3 v jednom nebudou na stánku Inglesiny chybět. Trilogy, Otutto Deluxe i terenní Quad zaujmou bohatou výbavou v základní ceně i unikátní možností vzajemné kombinace podvozků. Systémy jsou při objednání či zakoupení na veletrhu zvýhodněny luxusním dárkem v podobě báze do auta zdarma. Podrobné organizační informace o konání naleznete na stránkách brněnských veletrhů.

Potvrďte Vaši účast na Facebooku a získejte od nás jedinečný DÁREK!

Přijeďte spojit užitečné se zábavou a navštivte Inglesinu na veletrhu v Brně :-)

1818 Blava 600

  • Novinky

  • Naše hodnoty

  • Historie

  • Inspirace Inglesiny

  • Proč "Inglesina"?

Inglesina

Narozením nového dítěte přichází na svět také nová maminka a od této chvíle se posláním Inglesiny stává starost o ni a její děťátko vytvářením světa plného lásky, světa, ve kterém je vše ,,vyrobeno srdcem“. Snoubí se v něm pohodlí a účelnost, stejně tak jako kvalita a styl s těmi nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy - to všechno dělá z Inglesiny celosvětově proslulou značku pro nejmenší.