Kočárky Inglesina

Hungarian SlovenčinaDeutsch (DE-CH-AT)Čeština
Inglesina » Inglesina » Novinky » Bezpečnostní upozornění pro zákazníky

Bezpečnostní upozornění pro zákazníky

Autosedačka 0+Inglesina Huggy

Sabelt Spa, vedoucí společnost v oblasti dětské bezpečnosti, oznamil, že jeden jediný model přezky použité u autosedačky INGLESINA HUGGY skupina 0+ - prodávané samostatně nebo jako čast modulárních systémů – by mohla způsobit v jistých případech potencionálně vadnou funkci, jejimž důsledkem se může stát snížení účinnosti ochrany.

 


spona huggy

 

Ačkoli dosud nebyl hlášen žádný případ nehody a pravděpodobnost vadné funkce je velmi nízká, INGLESINA, společně s SABELT, Vám jako preventivní opatření nabízí možnost dotázat se svého prodejce nebo kontaktovat autorizovaného distributora:

  • Telefonicky: 548217100 , eventualně písemně na adrese, Inglesina, Trnkova 144, 62800 Brno
  • e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 jak zjistit jestli je Vaše autosedačka zahrnuta do této kampaně a jak získat informace o dalším postupu, aby Vaše autosedačka mohla být bezpečně používána.

Prověřit autosedačku můžete také sami pomoci průvodce na stránkách Inglesiny: http://service.inglesina.com/utility/recall/index.php?lingua=en

Český překlad postupu s průvodcem si můžete zobrazit kliknutím zde SABELT-vymena-s

Poznámka: toto varování se vztahuje pouze na přezku tvarově shodnou s obrázkem výše, světle šedé barvy, použitou jen u autosedačky skupiny 0+, HUGGY (viz obrázek) vyrobené od září 2011 do května 2013. Žádná jiná autosedačka INGLESINA není do této kampaně zařazena.

 

Inglesina se omlouvá za nepříjemnosti spojené s touto kampaní a děkuje předem za spolupráci. Inglesina má na srdci především bezpečnost dětí.


  • Novinky

  • Naše hodnoty

  • Historie

  • Inspirace Inglesiny

  • Proč "Inglesina"?

Inglesina

Narozením nového dítěte přichází na svět také nová maminka a od této chvíle se posláním Inglesiny stává starost o ni a její děťátko vytvářením světa plného lásky, světa, ve kterém je vše ,,vyrobeno srdcem“. Snoubí se v něm pohodlí a účelnost, stejně tak jako kvalita a styl s těmi nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy - to všechno dělá z Inglesiny celosvětově proslulou značku pro nejmenší.