Kočárky Inglesina

Hungarian SlovenčinaDeutsch (DE-CH-AT)Čeština
Inglesina » Inglesina » Novinky » Baby Expo 2015 ve Vídni

Baby Expo 2015 ve Vídni

BabyExpoSrdečně Vás zveme k návštěvě expozice Inglesiny na výstavě Baby Expo, která se koná od 12.června do 14.června 2015 ve vídeňské městské hale ( Wiener Stadthalle ).

Nemáte zcela jasno při výběru kočárku? Líbí se Vám Inglesina, ale chtěli byste si ji ještě vyzkoušet? Pokud odpovíte ano alespoň na jednu z těchto otázek, neváhejte a navštivte stánek Inglesiny jehož číslo je 203-4. Naleznete zde přehled toho nejdůležitějšího z kolekce Inglesiny a také odborníky, kteří Vám kočárky předvedou a poradí, který nejlépo odpovídá Vašemu životnímu stylu. Bližší informace o výstavě naleznete na stránkách organizátorů. Těšíme se na Vás! 

  • Novinky

  • Naše hodnoty

  • Historie

  • Inspirace Inglesiny

  • Proč "Inglesina"?

Inglesina

Narozením nového dítěte přichází na svět také nová maminka a od této chvíle se posláním Inglesiny stává starost o ni a její děťátko vytvářením světa plného lásky, světa, ve kterém je vše ,,vyrobeno srdcem“. Snoubí se v něm pohodlí a účelnost, stejně tak jako kvalita a styl s těmi nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy - to všechno dělá z Inglesiny celosvětově proslulou značku pro nejmenší.