KOLEKCE 2016

Hluboké kočárky Hluboké kočárky
Systémy Systémy
Sportovní kočárky Sportovní kočárky
Pro dvojčata Pro dvojčata
M-Home M-Home
Autosedačky Autosedačky
Další výrobky Další výrobky
Příslušenství Příslušenství

Kočárky Inglesina

Hungarian SlovenčinaDeutsch (DE-CH-AT)Čeština
Inglesina » Další výrobky » Inglesina Gusto

Inglesina Gusto

Vylepšená jídelní židlička GUSTO je moderní, okouzlující a ještě praktičtější.

Nová jídlení židlička od Inglesiny. Nová jídlení židlička od Inglesiny.

Je určena pro děti, které již začínají samostatně sedět (cca od 6ti měsíců) až do 36 měsíců věku. Nově je vybavena polohováním opěrky nohou a tak je ještě pohodlnější než dřív. Její použití je jednoduché a složená je velmi kompaktní. Proto se hodí nejen do domácnosti, ale také na cestování.

NOVÉ! Stáhněte si katalog židličky Inglesina Gusto 2015 v PDF. Stačí jen klik...

Vlastnosti


Gusto nemá pouze moderní design. Tato židlička je nabita funkcemi, které maminkám i jejich dětem usnadňují život. Například potah má nešpinivou úpravu, je snímatelný a můžete ho vyprat podle symbolů. Je velmi stabilní, vyškově nastavitelná do 4 poloh. Snadno se skládá i rozkládá a složená nezabírá místo ani doma ani při přepravě v autě nebo letadlem. Díky tomu se také snadno přepravuje, navíc má praktický otvor pro chycení při přenášení jednou rukou.

Sedátko židličky i s pultíkem je výškově nastavitelné do 4 polohOpěrka zad sedačky je také nastavitelná a to hned do 3 poloh. Nově je nastavitená i opěrka nohou. Po dobrém obědě si tak může v židličce zdřímnout.Složená je velmi kompaktní - při skládání se sedadlo židličky otočí a tím zmenší její rozměry  - složená židlička stojí sama  -  ve složeném stavu je tácek možné speciálně umístit do konstrukce židličky5-ti bodové bezpečnostní pásy  - ramenní pásy nastavitelné do 2 výškových úrovní respektují růst dítěteVyjímatelný pultík s regulací do 2 poloh usnadňuje usazení dítěte, přenosný tácek zapadne do pultíku a je vhodný do myčky

Technické údaje


Testována podle normy EN 14988
Rozměry v rozloženém stavu: š.55 x v.80-103 x hl.77cm (bez pultíku)
Rozměry ve složeném stavu: š.55 x v.86,5 x hl.20,5cm (bez pultíku)
Celková hmotnost včetně pultíku: 8,92kg
Hmotnost bez pultíku: 7,4 kg
Materiál potahu: polyester s úpravou proti skvrnám
Materiál kostry: lakovaná ocel a plast

Video

Inglesina

Narozením nového dítěte přichází na svět také nová maminka a od této chvíle se posláním Inglesiny stává starost o ni a její děťátko vytvářením světa plného lásky, světa, ve kterém je vše ,,vyrobeno srdcem“. Snoubí se v něm pohodlí a účelnost, stejně tak jako kvalita a styl s těmi nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy - to všechno dělá z Inglesiny celosvětově proslulou značku pro nejmenší.