KOLEKCE 2016

Hluboké kočárky Hluboké kočárky
Systémy Systémy
Sportovní kočárky Sportovní kočárky
Pro dvojčata Pro dvojčata
M-Home M-Home
Autosedačky Autosedačky
Další výrobky Další výrobky
Příslušenství Příslušenství

Kočárky Inglesina

Hungarian SlovenčinaDeutsch (DE-CH-AT)Čeština
Inglesina » Kolekce » Kolekce 2014 » Sportovní kočárky » Inglesina Trip

Inglesina Trip

Trip je lehký, kompaktní kočárek s moderním designem.

trip vert

Je mnohostranně vybavený speciálními funkcemi. Jednoduchý a sportovní tvar a široká škála výběru podmanivých barev, aby byl stejně atraktivní jako praktický. Je to deštníkový skládací systém, jeho kompaktní rozměr a nízká hmotnost, co usnadňují rodičům jeho využívání při každodenních činnostech. Během slunných dnů chrání dítě před přímým slunečním světlem, zatímco pláštěnka chrání dítě před náhlými změnami počasí. S Tripem je vaše dítě vždy v bezpečné a pohodlné pozici díky madlu, polohovacímu opěradlu a nastavitelné podnožce.

Líbí se Vám? Můžete si jej koupit. Stačí jen několikrát kliknout...

Sportovní kočárek

Čelní pohled na Inglesina TripŠikmý pohled na Inglesina Trip. Boční pohled na Inglesina Trip.

1. Zepředu
2. Šikmo
3. Zboku

 

Detaily

Opěrka zad je nastavitelná do 3 poloh. Boudička s tichým mechanismem je naklápěcí a s vyklápěcím kšiltem tak chrání před sluncem nebo deštěm.Prostorná boudička je naklápěcí dopředu a také je vybavena velkým kšiltem chránícím dítě před prudkým sluncem.Je vybaven bezpečnostním madlem, kterého se jeho pasažér může za jízdy držet a které se skládá i s kočárkem. Také velká podložka pod nožičkami nastavitelná do dvou poloh přispívá k jeho pohodlí. 5-bodové pásy jsou nastavitelné do dvou výšek a jsou opatřeny látkovými chrániči pásů.Boudička je na zadním díle vybavena prostornou kapsou vhodnou i pro pláštěnku a také průhledným okénkem s překryvnou klopou fixovanou suchými zipy, takže dítě máte stále na očích.Ve složeném stavu zabírá minimum místa a můžete jej uchopit za boční rukojeť a nest jako kufřík.

Standardní výbava

Dodáváno s dobře přístupným držáčkem nápojů.Také pláštěnka je součástí. Chrání před deštěm, ale pomůže i při silném větru.Je vybaven snadno přístupným prostorným košíkem v koordinované barvě s nosností 3 kg. Uprostřed dna je maličký odvodňovací otvor.

Volitelné příslušenství

Praktická přebalovací taška ve stejném barevném provedení.Transportní taška na golfové hole ochrání kočárek i interier vašeho auta. Je velmi vhodná pokud cestujete letadlem.Zimní pytel s otvory pro bezpečnostní pásyPraktický zateplený nánožník promění Trip v kočárek pro každé roční období. Dodává se v černé barvě.

Technické údaje

Odpovídá EN 1888 pro děti od 6ti měsíců do 15 kg. Je také schválen podle US normy ASTM F833 pro děti od 3 měsíců do 55 lbs (25 kg) a kanadské normy SOR-85-379 pro maximální hmotnost do 55 lbs ( 25 kg) a maximální výšky dítěte 110 cm.

Video

Inglesina

Narozením nového dítěte přichází na svět také nová maminka a od této chvíle se posláním Inglesiny stává starost o ni a její děťátko vytvářením světa plného lásky, světa, ve kterém je vše ,,vyrobeno srdcem“. Snoubí se v něm pohodlí a účelnost, stejně tak jako kvalita a styl s těmi nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy - to všechno dělá z Inglesiny celosvětově proslulou značku pro nejmenší.