KOLEKCE 2016

Hluboké kočárky Hluboké kočárky
Systémy Systémy
Sportovní kočárky Sportovní kočárky
Pro dvojčata Pro dvojčata
M-Home M-Home
Autosedačky Autosedačky
Další výrobky Další výrobky
Příslušenství Příslušenství

Kočárky Inglesina

Hungarian SlovenčinaDeutsch (DE-CH-AT)Čeština
Inglesina » Kolekce » Modulární systémy » Inglesina Trilogy Systém

Inglesina Trilogy Systém

Trilogy od Inglesiny je novinkou, maximálně praktickou a ovladatelnou.

Dokonalé proporce Inglesina Trilogy

Vytváří novou designově čistou řadu, moderní s aktuálními a rafinovanými barvami potahů. Také technickými řešeními, které z ní vytvářejí ten správný produkt pro rodiče přející si pohodlný a praktický systém pro každou situaci. Každá aktivita je s Trilogy snadnější. Kolečka vybavená kuličkovými ložisky nekladou odpor a dálkovým mechanismem ovládajícím přední natáčecí kolečka, lze manipulovat tak lehce, že stačí jen konečky prstů. Jednou z nejdůležitějších vlastností kočárků této kategorie je jejich skládání a rozkládání. Trilogy složíte či rozložíte jedním pohybem ruky s pouze jedinou pojistkou. Všechny části systému se intuitivně upínají na podvozek, snadno je z něj sejmete a tak je změna konfigurace velmi rychlá a snadná. Hluboká vanička s možností použití ve vozidle má stejné rozměry jako ty u tradičních kočárků, sportovní konfigurace je prostornější než jakékoliv golfové hole a přitom stejně, ne-li lépe skladná, při zachované možnosti změny orientace sedačky po směru či proti směru jízdy. Autosedačku Huggy multifix použi- jete ve vozidle nebo upevníte na podvozek Trilogy. Tvoří tak třetí element kompletující systém, který v sobě rodičům i jejich dětem přináší to nejlepší, co dosud Inglesina vyvinula. Jak vypadá Trilogy u moře, při nákupech a na cestách se můžete podívat na videu.

tri plaz

TRILOGY-LIFESTYLE-04 800

TRILOGY-LIFESTYLE-06 800

TRILOGY-LIFESTYLE-00 800

TRI sport

tri slozene

tri hug

 

Stáhněte si katalog kočárku Inglesina Trilogy v PDF ( velikost 2,3 MB) stačí jen klik...

Systém Trilogy

Podvozky

Podvozek Trilogy BiancoPodvozek Trilogy Ardesia Podvozek Trilogy Nero

Detaily

Při použití Inglesina Car Kit je vanička schválena k provozu ve vozidlech Dokonalou hygienu umožňuje vnitřní bavlněná hygienická vložka prací v ruce při 30°C. Po jejim vyjmutí můžete vnitřek vaničky vytřít vlhkým hadříkem. Vanička má možnost nastavení opěrky zad do dvou poloh. Ovládání nastavení je příhodně umístěno.Nově řešena boudička s ergonomicky tvarovaným přepravním madlem integrovaným do potahu.Nově navržena přikrývka hluboké vaničky chrání dítě před zimou nebo větrem.Centrální ovládání pojistek pro bezpečné a snadné nasazení nebo sejmutí vaničky z podvozku. Jednou rukou držíte vaničku za rukojeť a druhou ovládáte pojistku.Otvory ve dně vaničky zajišťující přirozenou ventilaci vnitřku vaničky se ve chladném počasí snadno uzavřou.Také boudička je vybavena ventilační sítí, kterou v chladném počasí snadnou překryjete dílem boudičky.Rukojeti jsou teleskopicky nastavitelné do dvou výšek.Boudička sportovní sedačky je také vybavena ochranným kšiltem, který chrání před sluncem, ale když se zapomene pláštěnka, také před deštěmZáda sportovní sedačky svírají se sedákem úhel 175°, dítě tak může pohodlně ležet.Zadní díl boudičky upevněný zipem můžete odepnout a z boudičky vznikne praktická sluneční stříška, kterou můžete stejně jako celou boudičku naklopit do potřebné polohy.Zadní díl boudičky upevněný zipem můžete odepnout a z boudičky vznikne praktická sluneční stříška, kterou můžete stejně jako celou boudičku naklopit do potřebné polohy.Velká přední natáčecí kolečka s funkcí automatické aretace jsou skvěle odpružena pro pohodlnou jízdu i přes nerovné povrchy. Jsou vybavena valivými ložisky pro minimalizaci jízdních odporů a také poprvé u Inglesiny dálkovým ovládáním aretace.Trilogy je první Inglesina vybavená dálkovým ovládáním aretace předních natáčecích koleček, takže maminka nemusí kočárek obíhat a pojistky hledat. Má je přímo poruce. Pohybem páček nahoru či dolů pojistky ovládá.Neuvěřitelně jednoduché rozložení podvozku jen jednou rukou.1 Zmáčknutím pojistky na pravé rukojeti se podvozek prakticky sám rozloží. 2 Rukojeť trochu přizvednete vzhůru. 3 Pak už ho jen nohou zajistíte.Složení podvozku jen jednou rukou. Před skládáním zaaretujte přední natáčecí kolečka. Stisk centrální pojistky (červená) pak tah směrem vzhůru a podvozek se složí.Ve složeném stavu stojí.Ve složeném stavu zabírá minimum místa a můžete jej uchopit za boční rukojeť a nest jako kufřík.

Standardní výbava

Dodáváno s praktickou taškou na rukojeť ve stejném barevném provedení, která je vybavena přebalovací podložkou.Dodáváno s dobře přístupným držáčkem nápojů.Také pláštěnka je součástí. Chrání před deštěm, ale pomůže i při silném větru.Zateplený nánožník sportovní sedačky chrání dítě před chladem a větrem.Je vybaven snadno přístupným prostorným košíkem s nosností 3 kg. Uprostřed dna je maličký odvodňovací otvor.

Volitelné příslušenství

Matrace s tvarovou pamětí a polštářkem určená do hluboké vaničky.Zimní spací pytel pro novorozence...Transparentní pláštěnka na hlubokou vaničku ochrání před deštěm a přitom kočárek vypadá stále skvěle!Síť proti hmyzu pro hlubokou vaničku.Skládací aluminiový stojan pro hlubokou vaničku a autosedačku Huggy využijete doma, když je podvozek znečištěn z venku. Je lehký, snadno se s nim manipuluje a je vybaven kolečky.Bavlněný froté potah pro letní měsíce je pro dítě příjemný, chrání potah kočárku a usnadňuje udržování hygieny.Transportní taška na golfové hole ochrání kočárek i interier vašeho auta. Je velmi vhodná pokud cestujete letadlem.Spací pytel do sportovní sedačkySada Inglesina Auto Kit pro upevnění do auta.Letní vložka do autosedačky Huggy.I pro autosedačku Huggy nabízí Inglesina originální pláštěnku, která pokud je Huggy nasazena na podvozku ochrání před nepřízni počasíSiťka proti hmyzu na autosedačku Huggy.Báze pro Huggy Multifix upínaná systémem ISOFIX velmi významně zvyšuje bezpečnost a současně stabilitu sedačky ve vozidle. Samotné upevňování či vyjímání sedačky je mnohem jednodušší a rychlejší.Báze pro Huggy Multifix upínaná pásy z vozidla zvyšuje dle provedených testů bezpečnost a usnadňuje její upínání či vyjímání z auta.Je to vhodné řešení pokud vaše vozidlo není vybaveno uchyty ISOFIX a nebo když preferujete ekonomické řešení.

Video

otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Hledáte další užitečné informace o kočárcích Inglesina? Rady, jak je nejlépe používat, aby odvozily ne jedno, ale třeba pět dětí? Jak využít všechny jejich přednosti a dosáhnout nezaměnitelného požitku z jejich používání? Ve spolupráci s desítkami maminek několika generací jsme vytvořili databázi nejčastějších otázek a odpovědí. Je pravděpodobné, že to, co Vás zajímá, tam opravdu nalezenete. Stačí nahlédnout.

Inglesina

Narozením nového dítěte přichází na svět také nová maminka a od této chvíle se posláním Inglesiny stává starost o ni a její děťátko vytvářením světa plného lásky, světa, ve kterém je vše ,,vyrobeno srdcem“. Snoubí se v něm pohodlí a účelnost, stejně tak jako kvalita a styl s těmi nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy - to všechno dělá z Inglesiny celosvětově proslulou značku pro nejmenší.