KOLEKCE 2016

Hluboké kočárky Hluboké kočárky
Systémy Systémy
Sportovní kočárky Sportovní kočárky
Pro dvojčata Pro dvojčata
M-Home M-Home
Autosedačky Autosedačky
Další výrobky Další výrobky
Příslušenství Příslušenství

Kočárky Inglesina

Hungarian SlovenčinaDeutsch (DE-CH-AT)Čeština
Inglesina » Kolekce » Modulární systémy » Inglesina Otutto

Inglesina Otutto

Pokud chcete současně styl, špičkovou technologii a originalitu - zvolte Otutto.

Krásné a praktické - jako olivový háj...

Estetika a komfort se spojily do jednoho řešení, které obsahuje vše potřebné pro dítě od narození do 15 kg: podvozek s propojenou a výškově nastavitelnou rukojetí skládající se jako golfové hole jen jednou rukou, prostorná hluboká vanička s veškerým komfortem, reverzibilní sportovní sedačka s boudičkou a nánožníkem orientovaná po a nebo proti směru jízdy, autosedačka, která může být snadno prostřednictvím báze upevněna v autě nebo na podvozek při jízdě pěšky, samostatný hlinikový stojan pro upevnění vaničky či autosedačky doma.

Další příslušenství včetně koordinované tašky s přebalovací podložkou, držáku nápojů a pláštěnky obohacuje a kompletuje systém Inglesina Otutto do celku, který pokrývá potřeby dítěte a zajišťuje klid rodičů.

Systém

Pro první měsíce života dítěte je hluboká vanička to nejlepší řešení. Maximálně chrání a u je velmi prostorná. Dítě se v ní na procházkách dokonale vyspinká.Když už dítě sedí, přichází na řadu sportovní sedačka. Může být orientovaná po i proti směru jízdy. Pokud je odpočaté objevuje svět, když unavené spí, a maminka na ně vidí. Autosedačka Huggy vhodně doplňuje komplet. Když v autě usne, nemusíte ho budit přendáváním do kočárku.

1. Hluboká vanička
2. Sportovní sedačka
3. Autosedačka Huggy

Podvozky

Podvozek Otutto  ARDESIAPodvozek Otutto BIANCO

Detaily

Elegantně řešená přikrývka hluboké vaničky z vysoce kvalitních materiálů a s rafinovanými detaily.Při použití Inglesina Car Kit schváleno k provozu ve vozidlechSíťka v boudičce zajišťuje v létě ventilaci.Vnitřní vložka prací v ruce při 30°C.Vanička má možnost plynulého nastavení opěrky zad, která se ovládá pod nožičkami.Nově řešena boudička s ergonomicky tvarovaným přepravním madlem integrovaným do potahu.Snadno se přizpůsobí různým výškám postavy rodičů neboť má novou výškově nastavitelnou propojenou rukojeť s kloubem. Ta po složení umožňuje zkrátit délku složeného kočárku.Nově navržena přikrývka hluboké vaničky chrání dítě před zimou nebo větrem.Centrální ovládání pojistek pro snadné nasazení nebo sejmutí vaničky z podvozku.Uzaviratelné otvory ve dně vaničky zajišťující po otevření přirozenou ventilaci vnitřku vaničky.Nastavitelné madlo s voděodolným potahem.Boudička sportovní sedačky s širokým kšiltem chránícím před sluncem.Zateplený nánožník sportovní sedačky chrání dítě před chladem a větrem.Záda sportovní sedačky svírají se sedákem úhel 175°, dítě tak může pohodlně ležet.Neuvěřitelně jednoduché rozložení podvozku jen jednou rukou. Zmáčknutím pojistky na prave straně u rukojeti se podvozek prakticky sám rozloží.Pak už ho jen nohou zajistíte.Složení podvozku jen jednou rukou. Stisk centrální pojistky (červená) pak tah směrem vzhůru a podvozek se složí.Otutto složíte i s nasazenou sportovní sedačkou. Před skládáním nemusíte u sedačky měnit orientaci. Složíte je ať je orientována po nebo proti směru jízdy.

Standardní výbava

Skládací aluminiový stojan pro hlubokou vaničku, autosedačku Huggy a sportovní sedačku využijete doma, když je podvozek znečištěn z venku. Je lehký, snadno se s nim manipuluje a je vybaven kolečky.Taška na rukojeť v koordinované barvě je vybavena pohotovostní přebalovací podložkou.Zateplený nánožník pro chladné či větrné dny a prostorný košík v koordinované barvě s nosností 3 kg.Držák pohárku nebo lahvičky s nápojem umístěný v dosahu maminky.Pláštěnka na sportovní sedačku chrání před deštěm a větrem.

Volitelné příslušenství

Matrace s tvarovou pamětí a polštářkem určená do hluboké vaničky.Zimní spací pytel pro novorozence...Pláštěnka na hlubokou vaničku...Před komáry i jiným hmyzem ochrání v létě síťka proti hmyzu.Bavlněná letní vložka pro sportovní sedačku.Zimní spací pytel s otvory pro 5-ti bodové pády a s kapucí do sportovní sedačky nebo hluboké vaničky Sada Inglesina Auto Kit schválena pro upevnění do auta.Froté letní vložka do autosedačky Huggy oddělí dítě od polyesterové tkaniny.Siťka proti komárům a dalšímu hmyzu na autosedačku Huggy.Báze pro Huggy Multifix upínaná systémem ISOFIX velmi významně zvyšuje bezpečnost a současně stabilitu sedačky ve vozidle. Samotné upevňování či vyjímání sedačky je mnohem jednodušší a rychlejší.Báze pro Huggy Multifix upínaná pásy z vozidla zvyšuje dle provedených testů bezpečnost a usnadňuje její upínání či vyjímání z auta.

Video

otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Hledáte další užitečné informace o kočárcích Inglesina? Rady, jak je nejlépe používat, aby odvozily ne jedno, ale třeba pět dětí? Jak využít všechny jejich přednosti a dosáhnout nezaměnitelného požitku z jejich používání? Ve spolupráci s desítkami maminek několika generací jsme vytvořili databázi nejčastějších otázek a odpovědí. Je pravděpodobné, že to, co Vás zajímá, tam opravdu nalezenete. Stačí nahlédnout.

Inglesina

Narozením nového dítěte přichází na svět také nová maminka a od této chvíle se posláním Inglesiny stává starost o ni a její děťátko vytvářením světa plného lásky, světa, ve kterém je vše ,,vyrobeno srdcem“. Snoubí se v něm pohodlí a účelnost, stejně tak jako kvalita a styl s těmi nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy - to všechno dělá z Inglesiny celosvětově proslulou značku pro nejmenší.