KOLEKCE 2016

Hluboké kočárky Hluboké kočárky
Systémy Systémy
Sportovní kočárky Sportovní kočárky
Pro dvojčata Pro dvojčata
M-Home M-Home
Autosedačky Autosedačky
Další výrobky Další výrobky
Příslušenství Příslušenství

Kočárky Inglesina

Hungarian SlovenčinaDeutsch (DE-CH-AT)Čeština
Inglesina » Kolekce » M-Home » Gate

Gate

Bezpečí dítěte je pro Inglesinu to nejdůležitější. Proto zařadila do sortimentu GATE, otvorovou zábranu do dveří či ke schodům.

Když se dítě začne pohybovat samo, přichází čas na kontrolu domácnosti z hlediska její bezpečnosti. Pohled z horizontu ditěte je zcela jiný než náš. A přidáme-li k tomu jeho zvídavost, je jasné, že bez jeho ochrany je riziko úrazů příliš veliké. Aby Inglesina rodičům tuto situaci usnadnila, vyvinula otvorovou zábranu Gate vysokou 77 cm. Ta v sobě kombinuje potřebnou ochranu spolu se snadnou instalací a obsluhou. A stejně jako ostatní produkty Mhome přidává k tomu současný design a trendovou barevnost. Gate se dá obsluhovat jen jednou rukou a ačkoliv je v základu bez prodloužení úrčena pro otvory 72 - 80,5 cm může být při dokoupení příslušného počtu prodloužení použita pro otvory až 128,5 cm. Pokud ji budete kupovat pro schodiště nezapomeňte, že budete potřebovat jednu dolů a druhou nahoru.

Volitelné příslušenství

Prodloužení zábrany o 12 cm.U zábrany mohou být použita pouze dvě prodloužení, ale mohou být vzájemně kombinována.Prodloužení zábrany o 24 cm.U zábrany mohou být použita pouze dvě prodloužení, ale mohou být vzájemně kombinována, např 12 cm s 24 cm, což pokrývá otvory o rozměrech 108-116,5 cm.

otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Hledáte další užitečné informace o kočárcích Inglesina? Rady, jak je nejlépe používat, aby odvozily ne jedno, ale třeba pět dětí? Jak využít všechny jejich přednosti a dosáhnout nezaměnitelného požitku z jejich používání? Ve spolupráci s desítkami maminek několika generací jsme vytvořili databázi nejčastějších otázek a odpovědí. Je pravděpodobné, že to, co Vás zajímá, tam opravdu nalezenete. Stačí nahlédnout.

Inglesina

Narozením nového dítěte přichází na svět také nová maminka a od této chvíle se posláním Inglesiny stává starost o ni a její děťátko vytvářením světa plného lásky, světa, ve kterém je vše ,,vyrobeno srdcem“. Snoubí se v něm pohodlí a účelnost, stejně tak jako kvalita a styl s těmi nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy - to všechno dělá z Inglesiny celosvětově proslulou značku pro nejmenší.