KOLEKCE 2016

Hluboké kočárky Hluboké kočárky
Systémy Systémy
Sportovní kočárky Sportovní kočárky
Pro dvojčata Pro dvojčata
M-Home M-Home
Autosedačky Autosedačky
Další výrobky Další výrobky
Příslušenství Příslušenství

Kočárky Inglesina

Hungarian SlovenčinaDeutsch (DE-CH-AT)Čeština
Inglesina » Kolekce » Kombinované kočárky » Inglesina Magnum

Inglesina Magnum

Pokud chcete praktický kočárek, který vás nezklame v terénu ani ve městě, ve kterém dítě nejenom povozíte, ale i pohoupáte, a který přitom skvěle vypadá, je zde Magnum.

Komfortní a mimořádně oblíbený kombinovaný kočárek Magnum je ideálním řešením pro svoji variabilitu, neboť jedna jediná korbička může provázet Vaše dítě více fázemi jeho vývoje (od narození do cca 3 let). Tato speciální korbička se díky regulovatelné opěrce zad a nožiček snadno změní ze zcela rovného lůžka na sportovní sedačku. Magnum tak můžete v prvních měsících využívat jako hluboký kočárek a později, až si dítě sedá, jako sportovní. Podvozek je vybaven systémem automatického upínání easy clip, který velmi usnadňuje změnu orientace lůžka na podvozku, a to buď směrem k mamince nebo po směru jízdy. Také nabízí možnost upevnění autosedačky Inglesina Huggy. Díky robusní konstrukci podvozku s výškově nastavitelnou rukojetí a neuvěřitelně dokonalému odpružení, je magnum vhodný nejenom do města, ale také na vycházky do přírody. Mnohé maminky nebo i babičky ocení především to, jak se kočárek houpe.

 

Transformovatelný kočárek

Pro první měsíce života dítěte je hluboká vanička to nejlepší řešení.  Vytvoříte ji vložením hygienické vložky, která je volitelným příslušenstvím. Dítě se v ní na procházkách dokonale vyspinká.Když už dítě sedí, tranformujete Magnum na sportovní sedačku. Může být orientovaná po směru jízdy a dítě z ní objevuje svět. Může být ale orientovaná také k mamince. Pak si mohou spolu povídat.

1. Magnum jako hluboký
2. Sportovní po směru jízdy
3. Sportovní směrem k mamince

Podvozky

Skvěle odpružený robusní podvozek Comfort Ergo Bike Ardesia s výškově nastavitelnou rukojetí a nafukovacími kolečky.

Detaily

V bočních kapsách ukryté popruhy využijete pro snadné přenášení korbičky.Transformovatelnou přikrývku rozepnutím zipů otevřete v létě, rozepnutím druků na spodním díle vytvoříte dostatek místa pro nožičky, když už dítě sedí.Síťované okénko s krycí klopou je v zavřeném stavu fixováno magnety.Záda sportovní sedačky jsou po sklopení zcela v rovině, dítě tak může pohodlně ležet.Zvednutím zad sedačky a spuštěním podložky pod nožičkami se transformuje Magnum na sportovní kočárek.

Volitelné příslušenství

Hygienická vložka pro Magnum chrání dítě i zlepšuje hygienu. Jejim vložením do korbičky z ní uděláte prakticky hlubokou vaničku. Je prací na 30°C.Zimní spací pytel pro novorozence...Transparentní pláštěnka pro Magnum ochrání před deštěm, větrem i sněhem. Pokud plánujete vycházky do přírody, může se hodit...Velmi užitečným příslušenstvím je autosedačka Huggy. Snadno ji nasadíte na podvozek Comfort Ergo Bike. Stejně snadno jim i sundáte. Nepotřebujete k tomu žádné adaptéry.Před komáry i jiným hmyzem ochrání v létě síťka proti hmyzu.(Zobrazeno na jiném typu kočárku.)Bavlněná letní vložka pro sportovní sedačku.Originální, vypracovaný zimní spací pytel s otvory pro 5-ti bodové pády a s kapucí do sportovní sedačky nebo hluboké vaničky Froté letní vložka do autosedačky Huggy oddělí dítě od polyesterové tkaniny.Siťka proti komárům a dalšímu hmyzu na autosedačku Huggy.Báze pro Huggy Multifix upínaná systémem ISOFIX velmi významně zvyšuje bezpečnost a současně stabilitu sedačky ve vozidle. Samotné upevňování či vyjímání sedačky je mnohem jednodušší a rychlejší.Báze pro Huggy Multifix upínaná pásy z vozidla zvyšuje dle provedených testů bezpečnost a usnadňuje její upínání či vyjímání z auta.Skládací aluminiový stojan pro Magnum a autosedačku Huggy využijete doma, když je podvozek znečištěn z venku. Je lehký, snadno se s nim manipuluje a je vybaven kolečky.

otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Hledáte další užitečné informace o kočárcích Inglesina? Rady, jak je nejlépe používat, aby odvozily ne jedno, ale třeba pět dětí? Jak využít všechny jejich přednosti a dosáhnout nezaměnitelného požitku z jejich používání? Ve spolupráci s desítkami maminek několika generací jsme vytvořili databázi nejčastějších otázek a odpovědí. Je pravděpodobné, že to, co Vás zajímá, tam opravdu nalezenete. Stačí nahlédnout.

Inglesina

Narozením nového dítěte přichází na svět také nová maminka a od této chvíle se posláním Inglesiny stává starost o ni a její děťátko vytvářením světa plného lásky, světa, ve kterém je vše ,,vyrobeno srdcem“. Snoubí se v něm pohodlí a účelnost, stejně tak jako kvalita a styl s těmi nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy - to všechno dělá z Inglesiny celosvětově proslulou značku pro nejmenší.