KOLEKCE 2016

Hluboké kočárky Hluboké kočárky
Systémy Systémy
Sportovní kočárky Sportovní kočárky
Pro dvojčata Pro dvojčata
M-Home M-Home
Autosedačky Autosedačky
Další výrobky Další výrobky
Příslušenství Příslušenství

Kočárky Inglesina

Hungarian SlovenčinaDeutsch (DE-CH-AT)Čeština
Inglesina » Kolekce » Autosedačky » Magellano

Magellano

Chybí vám u autosedaček pro novorozence možnost polohování? Můžete zvolit Moovy, autosedačku, která bude vaše dítě chránit od narození až do dosažení 18 kg.

Moovy je sportovně naladěná autosedačka pro děti od narození až do 18 kg. Vyniká nízkou hmotností (jen 6,2 kg) a s ní spojenou snadnou a rychlou instalací. Je stabilizovaná na sedadle auta protiskluzovými elementy v bázi sedačky. Sériově se zmenšovací vložkou. Dítěti poskytuje maximální pohodlí. Je homologována podle nejnovější evropské normy ECE 44/04.

Detaily

Je homologována od 0 do 18 kg dle ECE 44/04.Moovy snadno nastavíte do polohy, kterou právě pro své dítě potřebujete. Ať je to sezení či odpočinek na dlouhé cestě.5-ti bodové vnitřní pásy s centrálním nastavením jsou vybaveny ramenními chrániči.Bohatě polstrovaná zmenšovací vložka pro novorozence, která se později až dítě vyroste, odstraní

Volitelná výbava

Froté letní vložka do autosedačky Moovy zvyšuje komfort za horkých dní, usnadňuje praní a tak zvyšuje hygienu a prodlužuje životnost potahu sedačky.

otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Hledáte další užitečné informace o kočárcích Inglesina? Rady, jak je nejlépe používat, aby odvozily ne jedno, ale třeba pět dětí? Jak využít všechny jejich přednosti a dosáhnout nezaměnitelného požitku z jejich používání? Ve spolupráci s desítkami maminek několika generací jsme vytvořili databázi nejčastějších otázek a odpovědí. Je pravděpodobné, že to, co Vás zajímá, tam opravdu nalezenete. Stačí nahlédnout.

Inglesina

Narozením nového dítěte přichází na svět také nová maminka a od této chvíle se posláním Inglesiny stává starost o ni a její děťátko vytvářením světa plného lásky, světa, ve kterém je vše ,,vyrobeno srdcem“. Snoubí se v něm pohodlí a účelnost, stejně tak jako kvalita a styl s těmi nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy - to všechno dělá z Inglesiny celosvětově proslulou značku pro nejmenší.