KOLEKCE 2016

Hluboké kočárky Hluboké kočárky
Systémy Systémy
Sportovní kočárky Sportovní kočárky
Pro dvojčata Pro dvojčata
M-Home M-Home
Autosedačky Autosedačky
Další výrobky Další výrobky
Příslušenství Příslušenství

Kočárky Inglesina

Hungarian SlovenčinaDeutsch (DE-CH-AT)Čeština
Inglesina » Kolekce » Autosedačky » Huggy Multifix

Huggy Multifix

Bezpečnost především. Huggy vyvinuta Inglesinou pro nejmenší, kteří potřebují maximální ochranu ať už v autě nebo na vycházce.

 

Pohodlá a bezpečná díky unikátnímu úhlu sklonu opěradla zad a technologii boční ochrany hlavičky. Snadno se instaluje jak do auta tak také na kompatibilní podvozky Inglesina. Ve vozidle se umisťuje proti směru jízdy proto dítě chrání celou plochou skořepiny. Při instalaci do vozidla využijete některou z bází, které jsou k dokoupení jako příslušenství ve dvou provedeních.  Ideální pro cestování, ale také ideální pro pěší turistiku, protože díky pohodlnému Easy Clip systém, může být upevněna přímo na všechny ( s jedinou vyjimkou u podvozku Balestrino) podvozky Inglesina. Tím umožňuje přemístění přímo z auta na kočárek bez přendávání dítěte, zatímco spí. Schváleno podle evropské normy ECE 44/04.

Část travel systému

Huggy na podvozku balestrino. K upevnění jsou potřeba adaptéry.Huggy na podvozku Comfort Chrom. Upevnění bez adaptéru přímo systémem automatického upevnění easy clip.Autosedačka Huggy na podvozku s nafukovacími kolečky Ergo Bike. Upevnění bez adaptéru přímo systémem automatického upevnění easy clip.Autosedačka Huggy na podvozku Otutto. Upevnění bez adaptéru přímo systémem automatického upevnění easy clip.

1. Na balestrinu
2. Na Comfort Chromu
3. Na Ergo Bike
4. Na Otuttu

Huggy na podvozku Avio. K upevnění jsou potřeba adaptéry, které jsou již součástí Avia.Huggy na podvozku Zippy. Upevnění bez adaptéru přímo systémem automatického upevnění easy clip.Autosedačka Huggy na podvozku Zippy Free. Upevnění bez adaptéru přímo systémem automatického upevnění easy clip.Autosedačky Huggy na podvozku pro dvojčata Domino. Upevnění bez adaptéru přímo systémem automatického upevnění easy clip.

5. Na Aviu
6. Na Zippy
7. Na Zippy Free
8. Na Dominu

Detaily

Vybavena systemem boční ochrany.Je vybavena nastavitelnou sluneční stříškou.Vnitřní měkce polstrovaná vložka pro miminko vyrovnává pomocí protiskluzového klínu na své spodní straně sklon sedačky, a sedačka je pak mnohem pohodlnější a přitom bezpečnější. Tato vložka se později až dítě trochu vyroste odstraní a pro dítě tak bude v sedačce mnohem více místa.Vnitřní pásy sedačky mají měkké a prodyšné polštářky.

Volitelné příslušenství

Froté letní vložka do autosedačky Huggy oddělí dítě od polyesterové tkaniny.Siťka proti komárům a dalšímu hmyzu na autosedačku Huggy.Budete-li používat Huggy nejenom v autě, ale také nasazenou na podvozku může se vám hodit pláštěnka ochránící před deštěm a větrem.Báze pro Huggy Multifix upínaná systémem ISOFIX velmi významně zvyšuje bezpečnost a současně stabilitu sedačky ve vozidle. Samotné upevňování či vyjímání sedačky je mnohem jednodušší a rychlejší.Báze pro Huggy Multifix upínaná pásy z vozidla zvyšuje dle provedených testů bezpečnost a usnadňuje její upínání či vyjímání z auta.

Video

otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Hledáte další užitečné informace o kočárcích Inglesina? Rady, jak je nejlépe používat, aby odvozily ne jedno, ale třeba pět dětí? Jak využít všechny jejich přednosti a dosáhnout nezaměnitelného požitku z jejich používání? Ve spolupráci s desítkami maminek několika generací jsme vytvořili databázi nejčastějších otázek a odpovědí. Je pravděpodobné, že to, co Vás zajímá, tam opravdu nalezenete. Stačí nahlédnout.

Inglesina

Narozením nového dítěte přichází na svět také nová maminka a od této chvíle se posláním Inglesiny stává starost o ni a její děťátko vytvářením světa plného lásky, světa, ve kterém je vše ,,vyrobeno srdcem“. Snoubí se v něm pohodlí a účelnost, stejně tak jako kvalita a styl s těmi nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy - to všechno dělá z Inglesiny celosvětově proslulou značku pro nejmenší.