KOLEKCE 2016

Hluboké kočárky Hluboké kočárky
Systémy Systémy
Sportovní kočárky Sportovní kočárky
Pro dvojčata Pro dvojčata
M-Home M-Home
Autosedačky Autosedačky
Další výrobky Další výrobky
Příslušenství Příslušenství

Kočárky Inglesina

Hungarian SlovenčinaDeutsch (DE-CH-AT)Čeština
Inglesina » Kolekce » Kolekce 2012 » Sportovní kočárky » Inglesina Espresso

Inglesina Espresso

I Espresso se stalo legendou. Ale nové Espresso od Inglesiny nabízí nezaměnitelný vzhled a ještě více pohodlí a funkcí než kdykoliv dříve.

Zavřete oči. Představte si sportovní kočárek ideální pro život ve městě. Tak praktický, ovladatelný, kompaktní, že si získá i technicky zaměřeného tátu. Tak pohodlný a super vybavený, že garantuje to nejvyšší pohodlí pro Vaše dítě. A tak neodolatelný, s nezaměnitelným stylem Inglesiny, že zasáhne přímo Vaše srdce maminky. A když oči otevřete, je tím přáním Espresso.

Je tak praktické, lehké a kompaktní. Nové Espresso má vylepšené ovládání prodloužené opěrky zad a také nastavitelnou podložku podnožičky. Může se tak používat hned od narození dítěte. Espresso znamená pohodlnou jízdu pro dítě a pohodlné procházky pro rodiče, díky jeho nízké hmotnosti a celkové ovladatelnosti. Výškově nastavitelná rukojeť je skvělá pro rodiče jakékoli postavy. Přední madlo (které lze otevřít a zavřít), umožňuje snadno posadit dítě do kočárku. Ve složeném stavu je tak kompaktní, že zvedání, přenášení a přeprava jsou hračka! Rafinovaný nánožník ve stylu Inglesiny a praktická pláštěnka jsou v sériové výbavě.

Líbí se Vám? Můžete si jej koupit. Stačí jen několikrát kliknout...

Sportovní kočárek

Čelní pohled na Inglesina EspressoŠikmý pohled na Inglesina Espresso. Boční pohled na Inglesina Espresso.

1. Zepředu
2. Šikmo
3. Zboku

 

Detaily

Prodloužená opěrka zad poskytující dostatek místa i většímu dítěti je nastavitelná do 3 poloh. Spolu s podpěrkou nohou vytváří rovinu použitelnou hned od narození dítěte.Oddělávací madlo usnadňuje vkládání dítěte do kočárku.Rozepnutím prakticky umístěných zipů na boudičce mužete srolovat její část a zajistit tak dítěti v létě dostatečnou ventilaci. Z boudičky se tak stane naklápěcí sluneční stříška.Boudička je na zadním díle vybavena prostornou taškou a také průhledným okénkem.Ve složeném stavu zabírá minimum místa, snadno se s nim manipuluje, je tak krátké, že jej uchopíte jako kufřík za rukojeť a je proto ideální na cesty.

Standardní výbava

Dodáváno s dobře zatepleným nánožníkem pro chladné nebo větrné období.Také pláštěnka je součástí. Chrání před deštěm, ale pomůže i při silném větru.Je vybaven snadno přístupným prostorným košíkem s nosností 3 kg. Uprostřed dna je maličký odvodňovací otvor.

Volitelné příslušenství

Praktická přebalovací taška ve stejném barevném provedení.Zimní pytel s otvory pro bezpečnostní pásy

Video

otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Hledáte další užitečné informace o kočárcích Inglesina? Rady, jak je nejlépe používat, aby odvozily ne jedno, ale třeba pět dětí? Jak využít všechny jejich přednosti a dosáhnout nezaměnitelného požitku z jejich používání? Ve spolupráci s desítkami maminek několika generací jsme vytvořili databázi nejčastějších otázek a odpovědí. Je pravděpodobné, že to, co Vás zajímá, tam opravdu nalezenete. Stačí nahlédnout.

Inglesina

Narozením nového dítěte přichází na svět také nová maminka a od této chvíle se posláním Inglesiny stává starost o ni a její děťátko vytvářením světa plného lásky, světa, ve kterém je vše ,,vyrobeno srdcem“. Snoubí se v něm pohodlí a účelnost, stejně tak jako kvalita a styl s těmi nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy - to všechno dělá z Inglesiny celosvětově proslulou značku pro nejmenší.