KOLEKCE 2016

Hluboké kočárky Hluboké kočárky
Systémy Systémy
Sportovní kočárky Sportovní kočárky
Pro dvojčata Pro dvojčata
M-Home M-Home
Autosedačky Autosedačky
Další výrobky Další výrobky
Příslušenství Příslušenství

Kočárky Inglesina

Hungarian SlovenčinaDeutsch (DE-CH-AT)Čeština

My Baby Bag

Krásná, prostorná a mimořádně praktická.

 

Umožní vám mít vše, co potřebujete k dispozici v každé situaci: od krátké procházky až po víkend v horách. Obsahuje velké množství různých kapes a přihrádek, které vám umožní mít každou věc na svém místě a tak ji také v případě potřeby rychle najít. Současně vám přidělení místa každě potřebě usnadní kontrolu, že máte vše potřebné,  před odchodem z domu. Taška My Bag je vhodný doplněk jak pro kočárky Inglesina, tak i pro kočárky jiných značek.

Detaily

Současné otevření obou zipů.Je vybavena cestovní přebalovací podložkou.Mnoho praktických vnitřních kapes pro různé velikosti potřeb.Přední kapsa ze síťoviny pro ukládání vlhkých či mokrých plen.Boční kapsička na lahvičku je zateplená a udrží nápoj teplý nebo studený dle potřeby.Je vybavena praktickými poutky pro upevnění na rukojěť kočárku.

otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Hledáte další užitečné informace o kočárcích Inglesina? Rady, jak je nejlépe používat, aby odvozily ne jedno, ale třeba pět dětí? Jak využít všechny jejich přednosti a dosáhnout nezaměnitelného požitku z jejich používání? Ve spolupráci s desítkami maminek několika generací jsme vytvořili databázi nejčastějších otázek a odpovědí. Je pravděpodobné, že to, co Vás zajímá, tam opravdu nalezenete. Stačí nahlédnout.

Inglesina

Narozením nového dítěte přichází na svět také nová maminka a od této chvíle se posláním Inglesiny stává starost o ni a její děťátko vytvářením světa plného lásky, světa, ve kterém je vše ,,vyrobeno srdcem“. Snoubí se v něm pohodlí a účelnost, stejně tak jako kvalita a styl s těmi nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy - to všechno dělá z Inglesiny celosvětově proslulou značku pro nejmenší.