KOLEKCE 2016

Hluboké kočárky Hluboké kočárky
Systémy Systémy
Sportovní kočárky Sportovní kočárky
Pro dvojčata Pro dvojčata
M-Home M-Home
Autosedačky Autosedačky
Další výrobky Další výrobky
Příslušenství Příslušenství

Kočárky Inglesina

Hungarian SlovenčinaDeutsch (DE-CH-AT)Čeština
Inglesina » Kolekce » Kolekce 2012 » Modulární systémy » Inglesina Otutto

Inglesina Otutto

Pokud chcete současně styl, špičkovou technologii a originalitu - zvolte Otutto.

Krásné a praktické - jako olivový háj...

Estetika a komfort se spojily do jednoho řešení, které obsahuje vše potřebné pro dítě od narození do 15 kg: podvozek s propojenou a výškově nastavitelnou rukojetí skládající se jako golfové hole jen jednou rukou, prostorná hluboká vanička s veškerým komfortem, reverzibilní sportovní sedačka s boudičkou a nánožníkem orientovaná po a nebo proti směru jízdy, autosedačka, která může být snadno prostřednictvím báze upevněna v autě nebo na podvozek při jízdě pěšky, samostatný hlinikový stojan pro upevnění vaničky či autosedačky doma.

Další příslušenství včetně koordinované tašky s přebalovací podložkou, držáku nápojů a pláštěnky obohacuje a kompletuje systém Inglesina Otutto do celku, který pokrývá potřeby dítěte a zajišťuje klid rodičů.

Systém

Pro první měsíce života dítěte je hluboká vanička to nejlepší řešení. Maximálně chrání a u je velmi prostorná. Dítě se v ní na procházkách dokonale vyspinká.Když už dítě sedí, přichází na řadu sportovní sedačka. Může být orientovaná po i proti směru jízdy. Pokud je odpočaté objevuje svět, když unavené spí, a maminka na ně vidí. Autosedačka Huggy vhodně doplňuje komplet. Když v autě usne, nemusíte ho budit přendáváním do kočárku.

1. Hluboká vanička
2. Sportovní sedačka
3. Autosedačka Huggy

Podvozky

Podvozek Otutto  ARDESIAPodvozek Otutto BIANCOPodvozek Otutto TITANIO

Detaily

Při použití Inglesina Car Kit schváleno k provozu ve vozidlechSíťka v boudičce zajišťuje v létě ventilaci.Vnitřní vložka prací v ruce při 30°C.Vanička má možnost plynulého nastavení opěrky zad, která se ovládá pod nožičkami.Nově řešena boudička s ergonomicky tvarovaným přepravním madlem integrovaným do potahu.Snadno se přizpůsobí různým výškám postavy rodičů neboť má novou výškově nastavitelnou propojenou rukojeť s kloubem. Ta po složení umožňuje zkrátit délku složeného kočárku.Nově navržena přikrývka hluboké vaničky chrání dítě před zimou nebo větrem.Centrální ovládání pojistek pro snadné nasazení nebo sejmutí vaničky z podvozku.Uzaviratelné otvory ve dně vaničky zajišťující po otevření přirozenou ventilaci vnitřku vaničky.Nastavitelné madlo s voděodolným potahem.Boudička sportovní sedačky s širokým kšiltem chránícím před sluncem.Zateplený nánožník sportovní sedačky chrání dítě před chladem a větrem.Záda sportovní sedačky svírají se sedákem úhel 175°, dítě tak může pohodlně ležet.Neuvěřitelně jednoduché rozložení podvozku jen jednou rukou. Zmáčknutím pojistky na prave straně u rukojeti se podvozek prakticky sám rozloží.Pak už ho jen nohou zajistíte.Složení podvozku jen jednou rukou. Stisk centrální pojistky (červená) pak tah směrem vzhůru a podvozek se složí.Otutto složíte i s nasazenou sportovní sedačkou. Před skládáním nemusíte u sedačky měnit orientaci. Složíte je ať je orientována po nebo proti směru jízdy.

Standardní výbava

Skládací aluminiový stojan pro hlubokou vaničku, autosedačku Huggy a sportovní sedačku využijete doma, když je podvozek znečištěn z venku. Je lehký, snadno se s nim manipuluje a je vybaven kolečky.Taška na rukojeť v koordinované barvě je vybavena pohotovostní přebalovací podložkou.Zateplený nánožník pro chladné či větrné dny a prostorný košík v koordinované barvě s nosností 3 kg.Držák pohárku nebo lahvičky s nápojem umístěný v dosahu maminky.Pláštěnka na sportovní sedačku chrání před deštěm a větrem.

Volitelné příslušenství

Matrace s tvarovou pamětí a polštářkem určená do hluboké vaničky.Zimní spací pytel pro novorozence...Pláštěnka na hlubokou vaničku...Před komáry i jiným hmyzem ochrání v létě síťka proti hmyzu.Bavlněná letní vložka pro sportovní sedačku.Zimní spací pytel s otvory pro 5-ti bodové pády a s kapucí do sportovní sedačky nebo hluboké vaničky Sada Inglesina Auto Kit schválena pro upevnění do auta.Froté letní vložka do autosedačky Huggy oddělí dítě od polyesterové tkaniny.Siťka proti komárům a dalšímu hmyzu na autosedačku Huggy.Báze pro Huggy Multifix upínaná systémem ISOFIX velmi významně zvyšuje bezpečnost a současně stabilitu sedačky ve vozidle. Samotné upevňování či vyjímání sedačky je mnohem jednodušší a rychlejší.Báze pro Huggy Multifix upínaná pásy z vozidla zvyšuje dle provedených testů bezpečnost a usnadňuje její upínání či vyjímání z auta.

Video

otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Hledáte další užitečné informace o kočárcích Inglesina? Rady, jak je nejlépe používat, aby odvozily ne jedno, ale třeba pět dětí? Jak využít všechny jejich přednosti a dosáhnout nezaměnitelného požitku z jejich používání? Ve spolupráci s desítkami maminek několika generací jsme vytvořili databázi nejčastějších otázek a odpovědí. Je pravděpodobné, že to, co Vás zajímá, tam opravdu nalezenete. Stačí nahlédnout.

Inglesina

Narozením nového dítěte přichází na svět také nová maminka a od této chvíle se posláním Inglesiny stává starost o ni a její děťátko vytvářením světa plného lásky, světa, ve kterém je vše ,,vyrobeno srdcem“. Snoubí se v něm pohodlí a účelnost, stejně tak jako kvalita a styl s těmi nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy - to všechno dělá z Inglesiny celosvětově proslulou značku pro nejmenší.