KOLEKCE 2016

Hluboké kočárky Hluboké kočárky
Systémy Systémy
Sportovní kočárky Sportovní kočárky
Pro dvojčata Pro dvojčata
M-Home M-Home
Autosedačky Autosedačky
Další výrobky Další výrobky
Příslušenství Příslušenství

Kočárky Inglesina

Hungarian SlovenčinaDeutsch (DE-CH-AT)Čeština
Inglesina » Kolekce » Kolekce 2012 » Hluboké kočárky » Inglesina Sofia

Inglesina Sofia

Sofia je ideální kočárek pro procházky v každém terénu.

Módní barvy ladící s podvozkem Ergo Bike s nafukovacími koly, která si lehce poradí jakýkoliv terénem. Sofia je tak nejsportovnější hluboký kočárek mezi Inglesinami. Novorozenecký zimní pytel je již ve standartu, takže Sofia je ideální kočárek pro procházky i v nejchladnějších měsících roku.

Líbí se Vám? Můžete si ji koupit. Stačí jen několikrát kliknout...

Podvozky

ERGO BIKE TITANIUMERGO BIKE ARDESIACOMFORT CHROM ARDESIACOMFORT CHROM BLU

Detaily

Vanička umožňuje připojení na zadní pásy v autě - přikoupením sady Inglesina Kit Car.Nově řešena boudička s ergonomicky tvarovaným přepravním madlem integrovaným do potahu.Plynulé nastavení vnitřní opěrky zad. Ovládání tohoto nastavování je u rukojeti, takže maminka vždy vidí, zda nastavení také vyhovuje dítěti.Snímatelný a prací (30 st.C) vnitřní potah pro dokonalou čistotu.Regulovatelná ventilace.

Standardní výbava

Dodáváno s elegantní přebalovací taškou ve stejném barevném provedení.Zimní pytel pro novorozence součástí standardní výbavy (vložitelný i do autosedačky Huggy).

Volitelné příslušenství

Autosedačka skupiny 0-0+ HuggyMatrace do vaničky.Pláštěnka na hlubokou vaničku...Síť proti hmyzu.Spací pytel do sportovní sedačkyStojan na hlubokou vaničku.

Sada Inglesina Auto Kit pro upevnění do auta.Letní vložka do autosedačky Huggy.Siťka proti hmyzu na autosedačku Huggy.Báze pro Huggy Multifix upínaná systémem ISOFIX...Báze pro Huggy Multifix upínaná pásy z vozidla...

otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Hledáte další užitečné informace o kočárcích Inglesina? Rady, jak je nejlépe používat, aby odvozily ne jedno, ale třeba pět dětí? Jak využít všechny jejich přednosti a dosáhnout nezaměnitelného požitku z jejich používání? Ve spolupráci s desítkami maminek několika generací jsme vytvořili databázi nejčastějších otázek a odpovědí. Je pravděpodobné, že to, co Vás zajímá, tam opravdu nalezenete. Stačí nahlédnout.

Inglesina

Narozením nového dítěte přichází na svět také nová maminka a od této chvíle se posláním Inglesiny stává starost o ni a její děťátko vytvářením světa plného lásky, světa, ve kterém je vše ,,vyrobeno srdcem“. Snoubí se v něm pohodlí a účelnost, stejně tak jako kvalita a styl s těmi nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy - to všechno dělá z Inglesiny celosvětově proslulou značku pro nejmenší.