KOLEKCE 2016

Hluboké kočárky Hluboké kočárky
Systémy Systémy
Sportovní kočárky Sportovní kočárky
Pro dvojčata Pro dvojčata
M-Home M-Home
Autosedačky Autosedačky
Další výrobky Další výrobky
Příslušenství Příslušenství

Kočárky Inglesina

Hungarian SlovenčinaDeutsch (DE-CH-AT)Čeština
Inglesina » Kolekce » Kolekce 2012 » Hluboké kočárky » Inglesina Classica

Inglesina Classica

Inglesina Classica je královna dětských kočárků a jejich nezaměnitelná ikona.

 

Classica je umění...

Elegantní tvar, inspirován tradičními kočárky z britského královského dvoru, bude vždy absolutní ikonou elegance a stylu. Inglesina Classica je vyjímečný kočárek. Přísné standardy kvality a zcela ruční výroba ze dřeva a přírodních materiálů z ní činí ideální místo pro odpočinek dítěte, s maximálním pohodlím a bezpečím, v němž se mu bude líbit...

Classica je sen...

Classica je určena pro ty, kdo chtějí exkluzivní kočárek, který budou všichni obdivovat a na který, poprvé spatří-li ho, nikdy nezapomenou.

Podvozky

Podvozek Balestrino Avorio (chrom a slonová kost). Podvozek lze snadno složit a rozložit pomocí sklopných bočních eliptických per.Podvozek Balestrino Blu (chrom/modrá). Podvozek lze snadno složit a rozložit pomocí sklopných bočních eliptických per.

Detaily

Rafinovaný ornament...Rukojeť potažená pravou kůží s kovovými úchyty na originální tašku.Ručně lze nastavit opěrku zad do dvou pozic.Vnitřní výplň lze zcela odejmout a prát na 30°C.Sportovní sedačka má opěrku zad i nožiček nastavitelnou do vodorovné polohy na spaní.

Standardní výbava

Dodáváno s elegantní přebalovací taškou ve stejném barevném provedení.

Volitelné příslušenství

Lze dokoupit elegantní sportovní sedačku ve stejném barevném provedení s možností orientace k mamince i do světa.Lze kombinovat i s autosedačkou Huggy ve stejném barveném provedení...Změkčovací matrace s tvarovou pamětí a polštářkem určená do hluboké vaničky.Zimní pytel pro novorozence do hluboké vaničky a autosedačky.Pláštěnka na hlubokou vaničku.Síťka proti hmyzu.

Letní vložka do sportovní sedačkySpací pytel do sportovní sedačkyLetní vložka do autosedačky Huggy.Siťka proti hmyzu na autosedačku Huggy.Báze pro Huggy Multifix upínaná systémem ISOFIX...Báze pro Huggy Multifix upínaná pásy z vozidla...

Video

otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Hledáte další užitečné informace o kočárcích Inglesina? Rady, jak je nejlépe používat, aby odvozily ne jedno, ale třeba pět dětí? Jak využít všechny jejich přednosti a dosáhnout nezaměnitelného požitku z jejich používání? Ve spolupráci s desítkami maminek několika generací jsme vytvořili databázi nejčastějších otázek a odpovědí. Je pravděpodobné, že to, co Vás zajímá, tam opravdu nalezenete. Stačí nahlédnout.

Inglesina

Narozením nového dítěte přichází na svět také nová maminka a od této chvíle se posláním Inglesiny stává starost o ni a její děťátko vytvářením světa plného lásky, světa, ve kterém je vše ,,vyrobeno srdcem“. Snoubí se v něm pohodlí a účelnost, stejně tak jako kvalita a styl s těmi nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy - to všechno dělá z Inglesiny celosvětově proslulou značku pro nejmenší.