Inglesina Vittoria

Vittoria je perfektní odpovědí pro ty, kteří chtějí tradiční dětský kočárek, jenž je současně praktický i funkční.

Inglesina Vittoria

Prostorná a pohodlná, s rafinovanými tvary a barvami potahů, jemné detaily a luxusní zpracování. Vittoria není ochuzená o žádné technologické vymoženosti, jako je například automatické připevnění a snadné sejmutí k a z podvozku nebo možnost použití při převozu dítěte v automobilu. S komfortním houpacím chromovaným podvozkem vytváří dokonalý celek. Rukojeť je zdobena madlem z pravé kůže. Je dostupná ve dvou variantách barvy plastů.
Vittoria je také schválena pro přepravu dítěte v autě - při použit sady Kit Car Inglesina.

Líbí se Vám? Můžete si ji koupit. Stačí jen několikrát kliknout...

Podvozky

COMFORT CHROM ARDESIACOMFORT CHROM BLUSkvěle odpružený robusní podvozek Comfort Chrom Bike Blu s rukojetí v kůži a nafukovacími kolečky.Skvěle odpružený robusní podvozek Comfort Chrom Bike Ardesia s rukojetí v kůži a nafukovacími kolečky.

Detaily

Vanička umožňuje připojení na zadní pásy v autě - přikoupením sady Inglesina Kit Car.Rukojeť v pravé kůži s kovovými úchyty na originální tašku.Vnitřní vložka prací v ruce při 30°C.Vanička má možnost plynulého nastavení opěrky zad, která se ovládá pod nožičkami. Ventilace na dně vaničky.Sportovní sedačka má opěrku zad i nožiček nastavitelnou do vodorovné polohy na spaní.

Standardní výbava

Dodáváno s elegantní přebalovací taškou ve stejném barevném provedení.

Volitelné příslušenství

Sportovní sedačka s boudičkou a nánožníkem (možnost orientace k mamince i do světa).Autosedačka skupiny 0-0+ HuggyMatrace s tvarovou pamětí a polštářkem určená do hluboké vaničky.Zimní spací pytel pro novorozence...Pláštěnka na hlubokou vaničku...Síť proti hmyzu.

Letní vložka do sportovní sedačky...Spací pytel do sportovní sedačkyStojan na hlubokou vaničku.Sada Inglesina Auto Kit pro upevnění do auta.Letní vložka do autosedačky Huggy.Siťka proti hmyzu na autosedačku Huggy.

Báze pro Huggy Multifix upínaná systémem ISOFIX...Báze pro Huggy Multifix upínaná pásy z vozidla...